Podróżując po świecie łatwo zauważamy, że każda kultura inaczej aranżuje wnętrza mieszkalne. Dla cywilizacji zachodniej przez wieki stół był centralnym punktem domu. Przy stole jadano posiłki, przy stole zbierała się rodzina podejmując ważne decyzje. W nowym stuleciu miejsce stołu zajęła sofa. Zmiana stylu życia spowodowała, że stała się najważniejszym elementem ogniska domowego.

Wśród nowych trendów, największym powodzeniem cieszy się obecnie design Skandynawski, który idealnie trafił w gusta Polaków. Proste formy i nowoczesne wzornictwo, w mgnieniu oka wyparły ciężki styl niemieckich mebli retro. Ale zanim my odkryliśmy Skandynawię, Skandynawia odkryła nas. Scandinavia Top Line , duński producent doskonałych mebli tapicerowanych, już od piętnastu lat posiada w Polsce swój zakład produkcyjny. Od kilku lat sofy, fotele i pufy Nordic Line, trafiają także do naszych domów.

„To zaskakujące, ale na meble Scandinavi Top Line , trafiłem w Danii. Kupując je zorientowałem się, że są produkowane zaledwie sto kilometrów od Kalisza. Długo o tym myślałem, zadając sobie pytanie - dlaczego tak dobrego produktu u nas nie ma? Jeszcze raz pojechałem do Danii i dzięki zawartej współpracy, klienci z Polski i Słowacji, otrzymują coś więcej niż meble. Razem z produktami Nordic Line dostają emocje, niepowtarzalne doznania i pozytywną energię, którą mogą czerpać z ich użytkowania. To bezcenne”.

Mirosław Bronz
Prezes Nordic Line

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password