Marka Nordic Line powstała z pasji do duńskiego designu łączącego w sobie elegancję i prostotę z funkcjonalnością formy. Tworząc nasze meble inspirujemy się skandynawskim sposobem na szczęście - filozofią hygge. Mówiącą o chęci pogodzenia piękna i komfortu oraz natury z kulturą.

Nasi projektanci

Poznaj naszych projektantów Współpracujemy z wybitnymi projektantami, którzy w swoich wizjach pragną sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

  

  

Kurt Skovby


Pierwszym z nich jest duński projektant Kurt Skovby. Swoje 40 letnie doświadczenie zdobywał podróżując po świecie. W pracach stara się więc połączyć wzorce zaczerpnięte z różnych zakątków Ziemi. Tworząc we Włoszech zachwycił się klasyką proporcji. W Stanach Zjednoczonych doświadczył innowacyjnego podejścia do projektowania, a w Szwecji poznał czym jest prawdziwy skandynawski minimalizm. Priorytetem jest dla niego zestawienie prostych, czystych linii z funkcjonalnością bryły, aby móc wytwarzać tylko wysoko cenione produkty

  

Arik Ben Simhon


Drugim natomiast jest Arilc Ben Simhon pochodzący z TelAwiwu 50-letni designer cieszący się szczególnym uznaniem wśród pasjonatów nieprzeciętnych form. W swoich projektach nawiązuje on do współczesnej mody oraz sportu. Jak sam komentuje od lat 70 sport odgrywa kluczową rolę w modzie. Funkcjonalna odzież sportowa przenosi się z hali treningowej na ulice.„Chciałem to uchwycić za pomocą mebli, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów, ale zachowują jednocześnie swoją nieprzeciętną duszę". Jego misją jest projektowanie form, które staną się małą inwestycją dla klienta i będą mu służyły przez wiele lat zarówno pod względem praktycznym, jak i emocjonalnym.

  

Made in Poland


Meble marki Nordic Line produkowane są w samym centrum Europy - w Polsce. Zespół doświadczonych rzemieślników przy pomocy profesjonalnych maszyn, przenosi koncepcję światowych designerów z projektu w niepowtarzalną konstrukcję. 

Priorytetem jest dla nas produkowanie wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Dlatego do ich tworzenia wykorzystujemy drewno oraz wysokiej jakości naturalne tkaniny obiciowe.

  

Odwiedź nas


Doświadcz komfortu i jakości mebli Nordic Line odwiedzając jeden z pobliskich salonów w Twoim mieście. Wykaz salonów znajdziesz w zakładce SALONY

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password