HUGOModułowa kolekcja Hugo zapewnia nam możliwość pełnej personalizacji mebla. To Klient:

  • konfiguruje bryły w dowolny układ, dopasowując sofę lub narożnik do swoich potrzeb oraz aranżacji domu, którego stanie się on głównym elementem.

  • wybiera kolor drewnianych nóżek z dostępnego próbnika, składającego się z sześciu różnych barw- od naturalnych odcieni, poprzez brązy, szarości, aż po czerń.

  • wybiera jeden spośród dwóch wariantów materiałów wypełniających mebel. Pierwszym z proponowanych jest połączenie w poduchach siedziskowych oczyszczonego gęsiego pierza, wysokoelastycznej pianki HR oraz tak zwanej frytki białej. W poduszkach oparciowych natomiast oczyszczonego gęsiego pierza, wysokoelastycznej pianki HR oraz kulek silikonowych. Drugim zaś zastosowanie w siedzisku wyłącznie wysokoelastycznej pianki HR, a w oparciu kulek silikonowych. Stelaż mebla w obu przypadkach wykonany jest z drewna, a siedzisko wzmocnione jest przez zamontowane w nim, zabezpieczające przed zapadnięciem sprężyny faliste.

Przechodząc do stałych elementów kolekcji Hugo, wszystkie modele  wyposażone są w ruchome, prostokątne poduchy oraz szerokie podłokietniki, które gwarantują domownikom relaks na najwyższym poziomie. Całość tworzy uniwersalny i ponadczasowy mebel, który wpasuje się w każdą aranżację wnętrza Twojego salonu.

* Kulki silikonowe- granulat stworzony z cienkich włókien poliestrowych silikonowych, które ukształtowane są w kulki. Skręcone tak, aby przechodziło przez nie powietrze. Są one sprężyste i puszyste, dzięki czemu dopasowują się kształtu naszego ciała zapewniając wyjątkowy komfort użytkowania. 

 

 Pianka wysokoelastyczna HR- rodzaj antyalergicznej pianki poliuretanowej o porowatej strukturze i pęcherzykowatej, gęstej budowie. Zapewnia to dokładne dopasowanie bryły do naszego ciała oraz jego dobrą cyrkulację powietrza. Co w efekcie powoduje, że w meblu nie gromadzi się wilgoć, kurz ani drobnoustroje takie jak bakterie, roztocza oraz grzyby.

 

 Frytka z pianki poliuretanowej- produkowana jest z pianki poliuretanowej najwyższej jakości. Pianka cięta jest na drobne kawałki zwane potocznie frytką.

 

Doskonale wiemy, że skonfigurowanie mebla nie jest prostą sprawą, dlatego zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów partnerskich, w którym nasi doradcy pomogą Ci stworzyć układ odpowiedni do wymiarów strefy wypoczynkowej Twojego salonu.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password