KARLSTADUniwersalna kolorystyka oraz prosta forma narożnika Karlstad, idealnie sprawdzi się w małych mieszkaniach, w których nie zdominuje przestrzeni. 

Prezentowany model posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. To istotne cechy szczególnie, jeśli salon pełni również rolę sypialni lub pokoju gościnnego. Wybierając mebel pod tym kątem, ważne jest również zwrócenie uwagi na materiały, które go wypełniają. 

Każdy projekt tworzących dla nas designerów, który realizujemy jest dokładnie przemyślany. Świadomi zalet, jak i wad różnych materiałów wypełniających. Uznaliśmy, że najlepsze będzie zastosowanie w siedzisku:

  • wysokoelastycznej pianki HR- rodzaju antyalergicznej pianki poliuretanowej o porowatej strukturze i pęcherzykowatej, gęstej budowie. Zapewnia to dokładne dopasowanie narożnika do naszego ciała oraz jego dobrą cyrkulację powietrza. Co w efekcie powoduje, że w bryle nie gromadzi się wilgoć, kurz ani drobnoustroje takie jak bakterie, roztocza oraz grzyby. ( Jest to popularny składnik materacy do łóżek sypialnianych)

 

Natomiast w oparciu:

 

  • kulki silikonowe- granulat stworzony z cienkich włókien poliestrowych silikonowych, które ukształtowane są w kulki. Skręcone tak, aby przechodziło przez nie powietrze. Są one sprężyste i puszyste, dzięki czemu dopasowują się kształtu naszego ciała zapewniając wyjątkowy komfort użytkowania. 

 

Przechodząc do kolejnego etapu- personalizacji poprzez wybór koloru oraz struktury obiciowej mebla, pamiętaj że wybierając stonowane barwy, ocieplimy wnętrze naszego pokoju dziennego, jednocześnie nadając bryle ponadczasowy charakter. Nie martw się, że będzie on monotonny. Szarości czy beże łatwo jest przełamać dekoracyjnymi poduszkami lub pledem o intensywnych barwach, które królują w danym momencie wśród trendów w wyposażeniu wnętrz. W ten sposób zawsze będziesz mógł odmienić wygląd salonu, nie inwestując w to dużo środków. 

_

Zaaranżuj ponadczasowe i funkcjonalne wnętrze z modelem Karlstad:

  • minimalistyczna forma

  • dowolny kolor oraz struktura tkaniny obiciowej

  • funkcja spania

  • pojemnik na pościel

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password