LATIFAStworzona z myślą o długim, swobodnym odpoczynku kolekcja Latifa przyciąga uwagę klasyczną, uniwersalną formą. Głównym atutem podnoszącym poziom komfortu jest szerokie siedzisko wypełnione elastyczną pianką HR, oczyszczonym gęsim pierzem oraz frytką poliuretanową zapewniające relaks na najwyższym poziomie. Sprawdzi się szczególnie podczas popołudniowej drzemki lub wieczornego, rodzinnego seansu filmowego. Dodatkową zaletą są ruchome poduszki oparciowe, które możemy układać pod dowolnym kątem, wypełnione również oczyszczonym gęsim pierzem i frytką poliuretanową, a także dodatkowo kulkami silikonowymi, które nadają im sprężystości. Konfigurowalny design sprawia, że Latifa wkomponuje się w każdą przestrzeń Twojego wnętrza. Jeżeli nie posiadasz przestronnego pokoju dziennego wybierz sofę z pufą, pełniącą rolę podnóżka oraz pomocniczego siedziska przy stoliku kawowym lub narożnik, który ustawisz przy ścianie. Dopełniające całość niskie, drewniane nóżki również są elementem podlegającym personalizacji przez Klienta poprzez wybór ich koloru spośród sześciu, różnych odcieni kolorystycznych.

 

* Kulki silikonowe- granulat stworzony z cienkich włókien poliestrowych silikonowych, które ukształtowane są w kulki. Skręcone tak, aby przechodziło przez nie powietrze. Są one sprężyste i puszyste, dzięki czemu dopasowują się kształtu naszego ciała zapewniając wyjątkowy komfort użytkowania. 

 

 Pianka wysokoelastyczna HR- rodzaj antyalergicznej pianki poliuretanowej o porowatej strukturze i pęcherzykowatej, gęstej budowie. Zapewnia to dokładne dopasowanie bryły do naszego ciała oraz jego dobrą cyrkulację powietrza. Co w efekcie powoduje, że w meblu nie gromadzi się wilgoć, kurz ani drobnoustroje takie jak bakterie, roztocza oraz grzyby.

 

 Frytka z pianki poliuretanowej- produkowana jest z pianki poliuretanowej najwyższej jakości. Pianka cięta jest na drobne kawałki zwane potocznie frytką.

 

Doskonale wiemy, że skonfigurowanie mebla nie jest prostą sprawą, dlatego zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów partnerskich, w którym nasi doradcy pomogą Ci stworzyć układ odpowiedni do wymiarów strefy wypoczynkowej Twojego salonu.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password