LAZYModułowa kolekcja Lazy to nowoczesne połączenie idealnych proporcji i wyjątkowego komfortu. Wygodę użytkowania gwarantuje dokładnie przemyślana konstrukcja bryły: niski tył, szerokie podłokietniki oraz głębokie siedzisko. A także miękkie poduchy oparciowe i siedziskowe wypełnione mieszanką oczyszczonego gęsiego pierza, wysokoelastycznej pianki HR, frytek poliuretanowych i kulek silikonowych. Znakomicie obrazuje to komentarz jednego z naszych Klientów, który stwierdził, że na narożniku Lazy człowiek unosi się jak na chmurze. Czy można więc wymarzyć sobie lepszy relaks, po ciężkim dniu w pracy? Istotnym aspektem jest również możliwości konfigurowania poszczególnych brył kolekcji, dzięki systemowi łączenia na tak zwane “krokodyle”. Pozwala on swobodnie modyfikować mebel: rozdzielać lub łączyć w dowolne układy w zależności od potrzeb danego dnia. W ten sposób klasyczny narożnik może stać się 2- osobową sofą oraz osobnym szezlongiem czy też 3-osobową sofą i dodatkową pufą, pełniącą rolę podnóżka lub dodatkowego siedziska. Wiemy, jak z biegiem lat zmienia się Twoje życie. Dzięki temu kolekcja Lazy, zmieniając swoją formę będzie mogła służyć Ci przez lata w różnych konfiguracjach..

 

* Kulki silikonowe- granulat stworzony z cienkich włókien poliestrowych silikonowych, które ukształtowane są w kulki. Skręcone tak, aby przechodziło przez nie powietrze. Są one sprężyste i puszyste, dzięki czemu dopasowują się kształtu naszego ciała zapewniając wyjątkowy komfort użytkowania. 

 

 Pianka wysokoelastyczna HR- rodzaj antyalergicznej pianki poliuretanowej o porowatej strukturze i pęcherzykowatej, gęstej budowie. Zapewnia to dokładne dopasowanie bryły do naszego ciała oraz jego dobrą cyrkulację powietrza. Co w efekcie powoduje, że w meblu nie gromadzi się wilgoć, kurz ani drobnoustroje takie jak bakterie, roztocza oraz grzyby.

 

 Frytka z pianki poliuretanowej- produkowana jest z pianki poliuretanowej najwyższej jakości. Pianka cięta jest na drobne kawałki zwane potocznie frytką.

 

Doskonale wiemy, że skonfigurowanie mebla nie jest prostą sprawą, dlatego zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów partnerskich, w którym nasi doradcy pomogą Ci stworzyć układ odpowiedni do wymiarów strefy wypoczynkowej Twojego salonu.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password