CharmKolekcja Charm oczarowuje swoim minimalizmem. To prosta forma wsparta na wysokich metalowych lub dębowych nóżkach dostępnych w różnych kolorach. 

Podjęcie decyzji o zakupie narożnika lub sofy nie należy do najprostszych.. Wiąże się ona z myślą, że mebel powinien nam służyć przez wiele lat. Dlatego ważne jest, aby jego styl był więc ponadczasowy. Dzięki temu w prosty sposób możemy zmienić charakter salonu- przemalowując ściany oraz dodając modne w danej chwili akcenty kolorystyczne w postaci dekoracji takich jak, poduszki, zasłony, pledy czy wazony. Mając jednocześnie pewność, że nasz wypoczynek wpasuje się w każdą aranżację. Kluczowa jest tu jego uniwersalna forma i kolorystyka materiału obiciowego. 

Oprócz walorów wizualnych, istotny jest komfort użytkowania mebla. Dwie poduszki oparciowe oraz dwie siedziskowe wypełnione są mieszanką oczyszczonego gęsiego pierza, frytki poliuretanowej oraz kulkami silikonowymi. Są one dodatkowo zabezpieczone bawełnianym pokrowcem, aby piórka nie przebijały się na zewnątrz, powodując dyskomfort podczas użytkowania u domowników czy przyjmowanych gości. Naturalne pierze zapewnia sofie miękkość i elastyczność, co przekłada się na komfort odpoczynku. Siadając na niej lub leżąc czujemy efekt delikatnego zapadania się. Pamiętajmy jednak, że materiał ten ma tendencję do odkształcania się. W związku z tym raz w tygodniu powinniśmy poklepać poduszki w celu wyrównania ich powierzchni. 

Podczas konfiguracji swojego idealnego mebla z kolekcji Charm, warto również przemyśleć wybór dodatkowe elementu w postaci pufa. Może on służyć jako podnóżek lub dodatkowe miejsce siedzące w strefie wypoczynkowej dla odwiedzającej nas rodziny lub przyjaciół. 

_

Kolekcja obejmuje fotel,  sofę 2,5- osobową, 3- osobową, 3SXL-osobową, 4- osobową  oraz puf.

(o szczegóły zapytaj doradcy w jednym z naszych salonów partnerskich lub pobierz kartę z danymi technicznymi produktu)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password