CONTINOStyl glamour od wielu lat uwodzi nas swoją elegancją i bogactwem. Oczarowuje miękkimi welwetami, błyszczącymi elementami oraz dekoracyjną formą. Kolekcja Contino jest połączeniem skrajnie szykownego stylu rodem z Hollywood oraz minimalizmu, który zastąpił ten pierwszy. 

Naturalne, miękkie linie zastosowane w projekcie, wprowadzą do wnętrza przytulną atmosferę. Bryła ta ozdobiona jest również dodatkową “zakładką” otulającą dolną część mebla aż do podłokietników. Główną cechą charakterystyczną kolekcji jest natomiast efektowne marszczenie na frontalnej części sofy, które nadaje jej szykownego charakteru. Całość dopełniają smukłe nóżki do wyboru: drewniane w sześciu odcieniach - od naturalnego przez ciemny brąz, aż po intensywną czerń lub metalowe w kolorze złotym i czarnym. 

Środek wypełniony został wysokoelastyczną pianką HR, która w odróżnieniu od zwykłej pianki tapicerskiej posiada bardziej nieregularną strukturę. Zbudowana jest z milionów pęcherzyków, które zapewniają perfekcyjne dopasowanie siedziska do kształtu ciała, a co się z tym wiąże przyjemny relaks. 

_

Kolekcja obejmuje fotel, sofę 2, 2,5, 3, 3,5- osobową oraz puf.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password